Euromaster Bunar  |  Lubliniec - Gliwice - Olesno  |  tel.: 34 353-16-54

O firmie

     Firma Opony Bunar została założona w 1991 roku, by w 2009 roku dołączyć do sieci Euromaster – wiodącej na rynku europejskim sieci warsztatów szybkiej obsługi wyspecjalizowanej w kompleksowym serwisie opon oraz mechanice. Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Oferowane przez nas produkty obejmują 4 główne segmenty rynku opon:do samochodów osobowych, ciężarowych, przemysłowych oraz rolniczych.

    Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz systematycznie pogłębiana wiedza podczas licznych szkoleń, prowadzonych są przez Centrum Szkoleniowe Michelin, „Akademię Praktycznych Umiejętności” oraz Tip-Topol w zakresie naprawy wszystkich opon, a także warsztaty z zakresu zarządzania personelem bezpośrednio wpływają na jakość świadczonych przez nas usług. Dowodem na to jest przyznany naszemu serwisowi Certyfikat jakości Michelin. 
W trosce o bezpieczeństwo i oszczędność czasu naszych klientów uruchomiliśmy w pełni profesjonalnie wyposażony Serwis Mobilny który jest w stanie usunąć awarie bezpośrednio w bazie floty klienta. Ponadto w serwisie znajduje się również sklep
 z akcesoriami samochodowymi oraz częściami zamiennymi wszystkich marek.